Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
SmartCase W, futrola za laptop, 13,3 inch, tropik
17.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
3.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |
Fashion set, set za pravljenje nakita, Rubber Band Beads
| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281739 |
Grand, grafitna olovka sa štampom, životinje, HB
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
B32, pernica, Travel The World
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |