Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, tamno plava
7.61 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
Alegria, LED lampa, slon, 25cm, miks
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, 710ml, miks
14.45 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Sticky, knjiga sa stikerima, moćne djevojčice
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Jolly Glitter Paper, papir sa šljokicama, A4, 250g, 10K, odaberite nijansu
Cena od: 5.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Fashion set, set za pravljenje nakita, Rubber Band Beads
| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281739 |