Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Pop brush Goya, četkica, okrugla, plava – odaberite veličinu
Cena od: 2.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Premium 50, sveska sa UV lakom, Crvena zvezda, A5, dikto, 50 lista
| Linijatura | Dikto |
|---|---|
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
| Brend | Best Buy |
| Format | A5 |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028800018 |
| Porijeklo | Slovenija |
Star light 6, šljokice, miks, 6K
5.80 BAM
Six six zero, igračka, autića, mix, 279
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
2.45 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
SB04, torba za blok 4, Spider-Man, Job for Spider-Man
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178541 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Helve 10, ručni držač za selotejp
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039774315 |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
SmartCase W, futrola za laptop, 13,3 inch, tropik
17.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |