Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Fashion set, set za pravljenje nakita, Rubber Band Beads
| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281739 |
Sticky, knjiga sa stikerima, moćne djevojčice
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Chic liquid, hemijska olovka, avokado, miks
Table, podloga za plastelin sa nožićem, 20x15cm
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty deco, kraft dekoracija, pera, mini, miks, 24K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Crafty woody, kraft štapići, miks, drvo, 80mm, 50K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Twilight, gumica za brisanje, mala, neon, miks
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |