Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
1264 Bristol, blok za crtanje, A4, 200g, 50 lista
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Premium 50, sveska sa šljokicama, Minnie Mouse, A4, blanko, 50 lista
Wax oil, uljani pastel, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Dream magic cube, magična kocka, kišobran, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Premium 50, sveska sa UV lakom, Crvena zvezda, A5, dikto, 50 lista
| Linijatura | Dikto |
|---|---|
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
| Brend | Best Buy |
| Format | A5 |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028800018 |
| Porijeklo | Slovenija |
Candela, svjećica, jednorog
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Business, rokovnik, svijetlo plava, B4
Aqua Stroke, četkica sa rezervoarom, ravna i okrugla, 3K
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.30 × 40.10 × 0.14 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Aqua Stroke |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278326 |