Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Trolley, ranac sa točkićima, Spider-Man, Thwip
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179906 |
| Dimenzije | 49 x 34 x 24 cm |
| Materijal | Poliester |
Sunrise, naočare sa futrolom, Cars
15.70 BAM
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Automobili |
| Barkod | 8600828053091 |
Exclusive 96, sveska, A4, dikto, 96 lista, Unique
5.10 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, kajsija
0.95 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039453 |
| Boja | Narandžasta |
| Dimenzije | 58x58cm |
B-109, hemijska olovka, crvena, 1mm, 50K
9.80 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028892143 |
| Porijeklo | Kina |
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
3.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
Outdoor, guralica, auto, roze
| Težina | 1.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 56.00 × 21.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356727 |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | Do 3 godine |
| Nosivost | 25 kg |