Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Yobo L, školska kreda, bijela, 100K
1.95 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028891283 |
| Porijeklo | Kina |
Sticky, knjiga sa stikerima, srce
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Correct, korektor sa četkicom, 9ml
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Brit 20, torbica, Shell
Alloy vehicle, igračka, metalni auto, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Enlo 5, fascikla pismo, A5, dječak
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |