Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Ivory, etiketa, 32, 52.5 x 35, 100K, A4
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
4.00 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |
FRN2412, štafelaj, stoni, borovo drvo, plava
| Brend | Professional |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
Art Creation, gvaš, set, 8K, 8 x 12ml
18.70 BAM
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079312923 |
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Play at Home, igračka, svjetleća mikrotalasna sa zvukom
Premium 50, sveska sa šljokicama, Minnie Mouse, A4, blanko, 50 lista
Dream magic cube, magična kocka, kišobran, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |