Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
Max 707, marker permanent, kosi vrh, plava
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
2.45 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
Bambini, duvalica, fudbalska lopta, miks
Diamond, tehnička olovka, 0.5mm
3.10 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028859580 |
| Porijeklo | Kina |
Rivera 190, pernica, Bow
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Tala, igračka, dinosaurus na navijanje
32.00 BAM
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Statovac |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8600828010520 |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Enlo 5, fascikla pismo, A5, dječak
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
B32, pernica, Travel The World
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, T-Rex 1M
Rivera 207, pernica, Military
Rivera 190, pernica, Bow
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Učitaj još proizvoda
Učitavanje...