Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
5007, šestar metalni, kutijica
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Fiesta pennanty, zastava, Peppa Pig
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Tune vibe, slušalice sa mikrofonom, najbolji prijatelji i duga
Exclusive 96, sveska, A4, dikto, 96 lista, Unique
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Star light 6, šljokice, trakice, miks, 6K
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, kajsija
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039453 |
| Boja | Narandžasta |
| Dimenzije | 58x58cm |
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |