Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Spike, hemijska olovka, miks, Game
2.20 BAM| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
|---|---|
| Brend | Sazio |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 4713791204941 |
| Porijeklo | Tajvan |
Ivory, etiketa, 16, 105 x 37,125, 100K, A4
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Boja | Bijela |
| Barkod | 8600828013491 |
Rogers, uskršnja dekoracija, patuljak, roze, 34cm
9.95 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60.50 × 32.50 × 1.08 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Rogers |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059345 |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Planetoid, globus, 26cm, Green
Sozzle, slagalica, životinje, Jumbo, 48 dijelova
22.50 BAM| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Moka, šolja sa poklopcem, keramička, meda print, roze, 350ml
17.30 BAM| Jedinica mjere | Komad |
|---|---|
| Porijeklo | Kina |
Exclusive 96, sveska, A4, dikto, 96 lista, Unique
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Crafty ruby, kraft konfete, cvetići, 8 x 8mm, 14g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Superb, ranac, Elite Eleven
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |