Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Crafty ropy, kraft kanap, pamučni, miks, 4m, 6K
3.00 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Jolly Crepe Metallic Paper, krep papir, 50 x 200cm, odaberite nijansu
1.50 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jolly Color Crepe Paper, krep papir, 50 x 200cm, odaberite nijansu
Cena od: 0.85 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bela, Braon, Crna, Crvena, Crvena losos, Crvena vino, Duga, Indigo plava, Ljubičasta, Maslinasto zelena, Narandžasta, Pastel roze, Pastel zelena, Plava, Roze, Siva, Svetlo braon, Svetlo ljubičasta, Svetlo plava, Svetlo tirkiz, Svetlo zelena, Svetlo žuta, Tamno braon, Tamno crvena, Tamno ljubičasta, Tamno narandžasta, Tamno roze, Tamno zelena, Tamno žuta, Tirkiz, Zelena, Žuta |
|---|---|
| Barkod | 8605028832309, 8605028832323, 8605028832347, 8605028832354, 8605028832361, 8605028832378, 8605028832385, 8605028832392, 8605028832408, 8605028832415, 8605028832422, 8605028832439, 8605028832736, 8605028832750, 8605028869541, 8605028869558, 8605028869565, 8605028869572, 8605028869589, 8605028869596, 8605028869602, 8605028869619, 8605028869626, 8605028869633, 8605028869640, 8605028869657, 8605028869664, 8605028869671, 8605028869688, 8605028869695, 8605028869701 |
| Boja | Bela, Braon, Crna, Crvena, Ljubičasta, Miks, Narandžasta, Plava, Roze, Siva, Zelena, Žuta |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Star light 6, šljokice, trakice, miks, 6K
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Superb, ranac, Elite Eleven
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |