Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty ruby, kraft konfete, pčelice, 15 x 17mm, 14g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Roseta, gumica karmin, miks
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828005489 |
| Porijeklo | Kina |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Space
Elegant, hemijska olovka pom-pom, neon, plava
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Jolly Color Crepe Paper, krep papir, 50 x 200cm, odaberite nijansu
Cena od: 0.85 BAM0.75 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bela, Braon, Crna, Crvena, Crvena losos, Crvena vino, Duga, Indigo plava, Ljubičasta, Maslinasto zelena, Narandžasta, Pastel roze, Pastel zelena, Plava, Roze, Siva, Svetlo braon, Svetlo ljubičasta, Svetlo plava, Svetlo tirkiz, Svetlo zelena, Svetlo žuta, Tamno braon, Tamno crvena, Tamno ljubičasta, Tamno narandžasta, Tamno roze, Tamno zelena, Tamno žuta, Tirkiz, Zelena, Žuta |
|---|---|
| Barkod | 8605028832309, 8605028832323, 8605028832347, 8605028832354, 8605028832361, 8605028832378, 8605028832385, 8605028832392, 8605028832408, 8605028832415, 8605028832422, 8605028832439, 8605028832736, 8605028832750, 8605028869541, 8605028869558, 8605028869565, 8605028869572, 8605028869589, 8605028869596, 8605028869602, 8605028869619, 8605028869626, 8605028869633, 8605028869640, 8605028869657, 8605028869664, 8605028869671, 8605028869688, 8605028869695, 8605028869701 |
| Boja | Bela, Braon, Crna, Crvena, Ljubičasta, Miks, Narandžasta, Plava, Roze, Siva, Zelena, Žuta |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Cartoon stick, voštana boja, 5g, 6K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Oxford, fascikla sa gumom, 4cm, A4, djevojčice
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Anel, kutija za nakit, fioke, plava
Festo, baloni classic, crna, 50K
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
B64, pernica prazna, Game
Rivera 202, pernica, Football
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Maxx, ranac anatomski, Dark Play
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi