Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Festo, baloni pearl, zlatna, 50K
| Dimenzije | 12″ |
|---|---|
| Brend | Festa |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Zlatna |
| Varijacija | Biserna zlatna |
| Barkod | 8605028833368 |
Crafty styro, vjenčić stiropor, 200mm
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Rogers, uskršnja dekoracija, pile, plava, 24cm
Eggy, uskršnja dekoracija, kamen, jaje sa mašnom, 11cm
Spike, hemijska olovka, miks, Game
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
|---|---|
| Brend | Sazio |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 4713791204941 |
| Porijeklo | Tajvan |
Rivera 202, pernica, Football
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
Crafty shapes, kraft oblici, leptirići, miks, eva pjena, 8K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Be Organized, kutija za odlaganje sa poklopcem, 3K
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Keeps memo, radosnica, meda, 76 strana
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Rivera 202, pernica, Football
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
B64, pernica prazna, Game
Maxx, ranac anatomski, Dark Play
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Paris Smile
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Tico, ranac predškolski 3D, Minnie Mouse, Amazing
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi