Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
Crafty ruby, kraft konfete, pčelice, 15 x 17mm, 14g
1.70 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Jolly Color Crepe Paper, krep papir, 50 x 200cm, odaberite nijansu
Cena od: 0.85 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bela, Braon, Crna, Crvena, Crvena losos, Crvena vino, Duga, Indigo plava, Ljubičasta, Maslinasto zelena, Narandžasta, Pastel roze, Pastel zelena, Plava, Roze, Siva, Svetlo braon, Svetlo ljubičasta, Svetlo plava, Svetlo tirkiz, Svetlo zelena, Svetlo žuta, Tamno braon, Tamno crvena, Tamno ljubičasta, Tamno narandžasta, Tamno roze, Tamno zelena, Tamno žuta, Tirkiz, Zelena, Žuta |
|---|---|
| Barkod | 8605028832309, 8605028832323, 8605028832347, 8605028832354, 8605028832361, 8605028832378, 8605028832385, 8605028832392, 8605028832408, 8605028832415, 8605028832422, 8605028832439, 8605028832736, 8605028832750, 8605028869541, 8605028869558, 8605028869565, 8605028869572, 8605028869589, 8605028869596, 8605028869602, 8605028869619, 8605028869626, 8605028869633, 8605028869640, 8605028869657, 8605028869664, 8605028869671, 8605028869688, 8605028869695, 8605028869701 |
| Boja | Bela, Braon, Crna, Crvena, Ljubičasta, Miks, Narandžasta, Plava, Roze, Siva, Zelena, Žuta |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Spiral candle, svjećica, srebrna, 16K sa držačima+ Happy birthday
2.80 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Superb, ranac, Elite Eleven
Limo, ranac predškolski, Free Kick
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |