Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Cross pet, činija za hranu, miks boja
5.96 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204592 |
JP, pernica, teget 25
Weapon play set, igračka, bomba, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Exclusive 40, sveska PU korice, A4, karo, 40 lista, Illusion
Cena od: 3.60 BAM3.10 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brend | Play |
|---|---|
| Linijatura | Karo |
| Jedinica mjere | Komad |
| Format | A4 |
| Porijeklo | Kina |
| Varijacija | Bronzana, Ljubičasta, Roze, Svetlo plava, Tirkizna, Zelena |
| Barkod | 8600828005748 |
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Sticky, knjiga sa stikerima, oblak, srce, miks
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, zelena
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Ultra black, drvena boja, trouglasta, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |