Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Wax oil, uljani pastel, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Ultra black, drvena boja, trouglasta, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Cross pet, činija za hranu, miks boja
5.96 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204592 |
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Premium 50, sveska sa šljokicama, Minnie Mouse, A4, blanko, 50 lista
MS, pečat RC-30, automatski, 30mm
| Brend | Spree |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8693238971062 |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
B-109, hemijska olovka, crvena, 1mm, 50K
9.80 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028892143 |
| Porijeklo | Kina |