Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Exclusive 96, sveska, A4, karo, 96 lista, Unique
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Tune vibe, slušalice sa mikrofonom, najbolji prijatelji i duga
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, plavi
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356697 |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Muški |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Norma 75, registrator, širi, žuta
Crafty deco, kraft dugmići, cvjetići, 15mm, 20K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Pop brush Eyck, četkica, okrugla, natural – odaberite veličinu
Cena od: 5.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page