Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty shapes, kraft oblici, leptirići, miks, eva pjena, 8K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, siva
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039316 |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Box, fascikla sa trakom, 40mm, A4, crvena
Verven, signir, fluo, jednorog, miks
Sozzle, slagalica, životinje, Jumbo, 48 dijelova
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty deco, kraft dekoracija, pera, miks, 24K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Ultra Glitter, flomasteri sa šljokicama, pastelna, 6K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Jolly Crepe Metallic Paper, krep papir, 50 x 200cm, odaberite nijansu
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, roze
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039262 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Roby, flašica za vodu, pastel, 550ml, miks
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
B64, pernica prazna, Game
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Tico, ranac predškolski 3D, Minnie Mouse, Amazing
Maxx, ranac anatomski, Dark Play
Rivera 202, pernica, Football
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi