Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
Easty fancy, dekorativna jaja, crno-zlatna, 6cm, miks
0.75 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53.20 × 37.90 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Easty fancy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039756595 |
Clay fun, plastelin sa kalupima, neon, 6 boja, 80g
1.90 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Elegant, hemijska olovka pom-pom, neon, plava
4.40 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
B-109, hemijska olovka, crvena, 1mm, 50K
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028892143 |
| Porijeklo | Kina |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, roze
0.50 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039262 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |