Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
Cord magazine, stalak za dokumenta, crna
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Pico, ilustrovana knjiga sa puzlama, Crvenkapa
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Planetoid, globus, 26cm, Green
Outdoor, guralica, auto, roze
| Težina | 1.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 56.00 × 21.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356727 |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | Do 3 godine |
| Nosivost | 25 kg |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Star light 6, šljokice, puder, neon miks, 6K
Art Creation, gvaš, set, 8K, 8 x 12ml
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079312923 |
Cross pet, kanap za igru , miks boja
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204622 |
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |