Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Dably, rezač, Space
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Neck, torbica, bež, 15x20cm
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Tune, slušalice, bubice, pas i sovica
Outdoor, guralica, auto, roze
| Težina | 1.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 56.00 × 21.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356727 |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | Do 3 godine |
| Nosivost | 25 kg |
Cord magazine, stalak za dokumenta, crna
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Superb, ranac, Elite Eleven
Electronic music, igračka, muzička igračka, pingvin, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Sunrise, naočare sa futrolom, Cars
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Automobili |
| Barkod | 8600828053091 |
Sky Lantern, leteći balon, miks boja
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028889679 |
| Nasumični odabir | Da |
Tala, igračka, dinosaurus na navijanje
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Statovac |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8600828010520 |