Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, plavi
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356697 |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Muški |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Dino
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Sazio |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828005281 |
| Porijeklo | Kina |
Exclusive 96, sveska, A4, dikto, 96 lista, Unique
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |
Jolly Glitter Paper, papir sa šljokicama, A4, 250g, 10K, odaberite nijansu
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Exclusive 96, sveska, A4, karo, 96 lista, Unique
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Maleta, koferče sa ručkom, Friend
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |