Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Neck, torbica, bež, 15x20cm
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, 710ml, miks
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Cartoon twist, voštana boja, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, kajsija
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039453 |
| Boja | Narandžasta |
| Dimenzije | 58x58cm |
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, siva
Art Creation, gvaš, set, 8K, 8 x 12ml
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079312923 |