Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
DIY, puzzle, mini 3D, kengur
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Premium, sveska, 60 lista, La dolce vita – odaberite linijaturu
Cena od: 1.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brit 20, torbica, Shell
DIY, puzzle, mini 3D, Pas
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
SB04, torba za blok 4, Spider-Man, Job for Spider-Man
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178541 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Crafty deco, kraft dugmići, cvjetići, 15mm, 20K
3.21 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Exclusive 40, sveska PU korice, A4, karo, 40 lista, Illusion
Cena od: 3.60 BAM3.10 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brend | Play |
|---|---|
| Linijatura | Karo |
| Jedinica mjere | Komad |
| Format | A4 |
| Porijeklo | Kina |
| Varijacija | Bronzana, Ljubičasta, Roze, Svetlo plava, Tirkizna, Zelena |
| Barkod | 8600828005748 |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
11.45 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |