Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Sunrise, naočare sa futrolom, Rainbow
11.95 BAM
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Sketch & toon, crtaći blok, Crvena zvezda, br. 5, 10 listova
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
|---|---|
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028806171 |
| Porijeklo | Srbija |
FRN2412, štafelaj, stoni, borovo drvo, plava
| Brend | Professional |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
DIY, puzzle, mini 3D, kengur
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |