Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
MS, pečat RC-30, automatski, 30mm
| Brend | Spree |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8693238971062 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Ice cream
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.70 × 1.90 × 1.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161277 |
Yala baby, lutka, set, YL1914E
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Lippa, signir karmin, miks
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Ženski |
| Barkod | 8600828007186 |
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
29.50 BAM| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
Six six zero, igračka, autića, mix, 279
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
K-Block, kraft blok vellum, tačkasta, miks, 42K
| Težina | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.10 × 14.90 × 1.30 cm |
| Brend | Junior |
| Model | K-Block |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828248893 |
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
SB04, torba za blok 4, Spider-Man, Job for Spider-Man
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178541 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
JP, pernica, teget 25
Rivera 207, pernica, Military
Brit 20, torbica, Shell
Učitaj još proizvoda
Učitavanje...