Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Clever, set za nakit, banana
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Lumino, natpis, svijetleći, hello
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Lampara, figura, globus i avion
Foody, kutija za užinu, plastična, 550ml, T-rex 1m
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
Ivory, etiketa, 16, 105 x 37,125, 100K, A4
5007, šestar metalni, kutijica
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Electronic music, igračka, muzička igračka, pingvin, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Trixie, bočice za putovanje, 100ml, 3K
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |