Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Diamond, tehnička olovka, 0.5mm
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028859580 |
| Porijeklo | Kina |
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, 710ml, miks
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Foody, kutija za užinu, plastična, 550ml, T-rex 1m
Pribor za linorez, 3K
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706767 |
| Porijeklo | Srbija |
Norma 75, registrator, širi, žuta
Cott, folija za registrator, 90mic, A4, kristal, 50K
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Pakovanje |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039775558 |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, plavi
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356697 |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Muški |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Tune, slušalice, bubice, pas i sovica
Outdoor, guralica, auto, roze
| Težina | 1.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 56.00 × 21.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356727 |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | Do 3 godine |
| Nosivost | 25 kg |