Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, tamno plava
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Cott, folija za registrator, 90mic, A4, kristal, 50K
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Pakovanje |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039775558 |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |
5007, šestar metalni, kutijica
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty woody, kraft štapići, miks, drvo, 100mm, 80K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |