Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Ultra Glitter, flomasteri sa šljokicama, pastelna, 6K
8.30 BAM| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, siva
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039538 |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 58x58cm |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
B-109, hemijska olovka, crvena, 1mm, 50K
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028892143 |
| Porijeklo | Kina |
Easty fancy, dekorativna jaja, crno-zlatna, 6cm, miks
0.75 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53.20 × 37.90 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Easty fancy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039756595 |
Pop spiral, akvarel blok sa spiralom, 135g, 60 lista, A3
17.11 BAM| Brend | StandArt |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8600828014023 |
Electronic music, igračka, muzička igračka, pingvin, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Space
| Aktuelni dizajn | Gaming |
|---|---|
| Brend | Sazio |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828005274 |
| Porijeklo | Kina |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Superb, ranac, Elite Eleven
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |