Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty styro, vjenčić stiropor, 200mm
3.10 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Standart acrylic, akrilna boja, set 6K, 120ml
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
FRN2412, štafelaj, stoni, borovo drvo, roze
23.51 BAM
| Brend | Professional |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, siva
0.50 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039316 |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
5007, šestar metalni, kutijica
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |