Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty styro, vjenčić stiropor, 200mm
3.10 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
SFE075, štafelaj, luks, aluminijumski
74.00 BAM
| Brend | Statovac ART |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8606011272867 |
Cott, folija za registrator, 60mic, A4, kristal, 100K
13.00 BAM
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Pakovanje |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039775541 |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Fiesta pennanty, zastava, Peppa Pig
Crafty deco, kraft dugmići, cvjetići, 15mm, 20K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Ivory, etiketa, 16, 105 x 37,125, 100K, A4
Heavy truck, igračka, kamion, set od tri
| Težina | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.90 × 8.00 × 31.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Heavy truck |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828235992 |