Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Rimini, kofer, ABS/PC, Joystick journey, 20 inch
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, siva
0.50 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039316 |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
Elegant, hemijska olovka pom-pom, neon, plava
4.40 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |
Crafty ropy, kraft kanap, pamučni, miks, 4m, 6K
3.00 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Brillio XL, tempera, 500ml, odaberite boju
6.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Superb, ranac, Elite Eleven
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |