Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Heli stick, silikonski štapići, 18cm, 6K, odaberite nijansu
Cena od: 2.09 BAM1.70 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Miks boja, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
|---|---|
| Barkod | 8605039776036, 8605039776043, 8605039776050, 8605039776067 |
| Boja | Miks, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Crafty ropy, kraft kanap, miks, 80mm, 6K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
JP, pernica, teget 25
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Grand, grafitna olovka sa štampom, životinje, HB
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Ultra black, drvena boja, trouglasta, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |