Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Educate, edukativna knjiga za djecu, gradska gužva
6.51 BAM
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Crafty ruby, kraft konfete, cvetići, 8 x 8mm, 14g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Exclusive 96, sveska, A4, karo, 96 lista, Unique
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |
Olimpia, kišobran, mali, plava, cvjetovi
39.50 BAM
| Brend | Esprit |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Boja | Plava |
| Varijacija | Indigo plava |
| Barkod | 8600828048271 |
| Tip | Automatski |
| Prečnik | 95cm |
Crafty deco, traka samoljepljiva, cirkoni, miks, 1m
2.80 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |