Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Diamond, tehnička olovka, 0.5mm
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028859580 |
| Porijeklo | Kina |
Standart canvas, dečiji blind ram, set, 25 x 25cm
| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.30 × 25.40 × 1.80 cm |
| Brend | Professional |
| Licenca | Student |
| Model | Standart canvas |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117809 |
Double decker, pernica puna, 2 zipa, Let’s play
16.20 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177193 |
| Dimenzije | 12.5 x 19.5 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |