Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Ultra brush, flomaster sa četkicom, 10K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Cord magazine, stalak za dokumenta, crna
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Dino
2.50 BAM
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Sazio |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828005281 |
| Porijeklo | Kina |
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, siva
Yobo L, školska kreda, bijela, 100K
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028891283 |
| Porijeklo | Kina |
Pribor za linorez, 3K
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706767 |
| Porijeklo | Srbija |
Ivory, etiketa, 16, 105 x 37,125, 100K, A4
Outdoor, guralica, auto, roze
| Težina | 1.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 56.00 × 21.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356727 |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | Do 3 godine |
| Nosivost | 25 kg |