Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Dino
2.50 BAM
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Sazio |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828005281 |
| Porijeklo | Kina |
Lanard, metalni kontejner, oldtajmer, plava
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Yobo L, školska kreda, bijela, 100K
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028891283 |
| Porijeklo | Kina |
Tune vibe, slušalice sa mikrofonom, flamingo i jednorog
Crafty ruby, kraft konfete, cvetići, 8 x 8mm, 14g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, kajsija
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039453 |
| Boja | Narandžasta |
| Dimenzije | 58x58cm |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |