Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Bamboo, dekorativna korpica, 19x15x25cm
| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70.90 × 23.90 × 2.30 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Bamboo |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828181305 |
Sharp, nožići za plastelin, 3K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SFE075, štafelaj, luks, aluminijumski
| Brend | Statovac ART |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8606011272867 |
Donald, uskršnja dekoracija, patuljak, LED, 41cm
| Težina | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 59.50 × 29.70 × 2.73 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Donald |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057273 |
Clay fun, plastelin sa kalupima, neon, 6 boja, 80g
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Walala girl, lutka, set, 2167624
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Bugs, uskršnja dekoracija, drvena, kokoška, 15cm
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828114570 |
| Boja | Zelena |
| Materijal | Medijapan |
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, roze
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039262 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Rosett, traka, 10mm, 20m, metalik zelena
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Festo, baloni pearl, zlatna, 50K
| Dimenzije | 12″ |
|---|---|
| Brend | Festa |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Zlatna |
| Varijacija | Biserna zlatna |
| Barkod | 8605028833368 |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
B64, pernica prazna, Game
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Paris Smile
Rivera 202, pernica, Football
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Tico, ranac predškolski 3D, Minnie Mouse, Amazing
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi