Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty shapes, kraft oblici, leptirići, miks, eva pjena, 8K
3.80 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Cott, folija za registrator, 90mic, A4, kristal, 50K
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Pakovanje |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039775558 |
Sky Lantern, leteći balon, miks boja
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028889679 |
| Nasumični odabir | Da |
Heavy truck, igračka, kamion, set od tri
| Težina | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.90 × 8.00 × 31.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Heavy truck |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828235992 |
Fiesta pennanty, zastava, Peppa Pig
Rosett 10, ukrasna traka, 15.9mm, 3m, roze
0.50 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039262 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 15,9mm x 3m |
| Materijal | Saten |