Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SVI PROIZVODI NA AKCIJI
SFE075, štafelaj, luks, aluminijumski
74.00 BAM
| Brend | Statovac ART |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8606011272867 |
Blume, ukrasni papir, 58 x 58cm, siva
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Jolly Color Crepe Paper, krep papir, 50 x 200cm, odaberite nijansu
Cena od: 0.85 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bela, Braon, Crna, Crvena, Crvena losos, Crvena vino, Duga, Indigo plava, Ljubičasta, Maslinasto zelena, Narandžasta, Pastel roze, Pastel zelena, Plava, Roze, Siva, Svetlo braon, Svetlo ljubičasta, Svetlo plava, Svetlo tirkiz, Svetlo zelena, Svetlo žuta, Tamno braon, Tamno crvena, Tamno ljubičasta, Tamno narandžasta, Tamno roze, Tamno zelena, Tamno žuta, Tirkiz, Zelena, Žuta |
|---|---|
| Barkod | 8605028832309, 8605028832323, 8605028832347, 8605028832354, 8605028832361, 8605028832378, 8605028832385, 8605028832392, 8605028832408, 8605028832415, 8605028832422, 8605028832439, 8605028832736, 8605028832750, 8605028869541, 8605028869558, 8605028869565, 8605028869572, 8605028869589, 8605028869596, 8605028869602, 8605028869619, 8605028869626, 8605028869633, 8605028869640, 8605028869657, 8605028869664, 8605028869671, 8605028869688, 8605028869695, 8605028869701 |
| Boja | Bela, Braon, Crna, Crvena, Ljubičasta, Miks, Narandžasta, Plava, Roze, Siva, Zelena, Žuta |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Sozzle, društvena igra, Ne ljuti se čovječe, 35x35cm
21.50 BAM
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty styro, vjenčić stiropor, 200mm
3.10 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Space
Limo, ranac predškolski, Free Kick
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |