Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
“Ivy girl, gumice za kosu, leptir, miks, 13K” je dodano u vašu korpu. Vidi korpu
Prodavnica
Prikaz 1–12 od 278 rezultataSorted by popularity
Lara girl, set šnalica, mašna, 2K
2.50 BAM
Lara lady, lančić, zlatna
3.30 BAM
Anika girl, rajf za kosu, kruna, roze
3.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.60 × 12.30 × 4.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228772 |
Evia girl, šnalice, mašna, 3K
2.50 BAM
Woody, ram za fotografije, drvo, Wedding, 10x15cm
12.00 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Naomi lady, set lančić i par minđuša, srce
4.90 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.70 × 8.30 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Naomi lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225696 |
Orb Glow, LED lampa, I love you
24.50 BAM
Monroe lady, set minđuša, srce, 4 para
4.90 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.50 × 5.30 × 1.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Monroe lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225597 |
Sindy lady, par minđuša, zvjezdice
2.50 BAM
| Težina | 0.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.80 × 4.70 × 0.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Sindy lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225412 |