Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
SB04, torba za blok 4, Let s play
3.21 BAM| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178527 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Decker, pernica puna, 1 zip, Minnie Mouse, Find Joy
18.50 BAM| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177148 |
| Dimenzije | 12.5 x 19.5 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Logic set, ranac anatomski, 4 u 1, Spider-Man, City
114.00 BAM| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175731 |
| Dimenzije | 42 x 31 x 16 cm |
| Materijal | Poliester |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, botles, Coca Cola
8.00 BAM| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Coca Cola |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177896 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Heli stick, silikonski štapići, zlatna, 1.1x18cm, 6K
4.20 BAM| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828065438 |
| Boja | Zlatna |
Pop fashion, ranac, Grey plush
45.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828109071 |
| Pol | Ženski |