Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Boneca, lutka set, beba, 25cm, 055, Baby little loves
27.00 BAM| Težina | 0.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 0.00 × 0.00 × 0.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Boneca |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828092878 |
Colorito, hemijska olovka, višebojka, It’s a girl
3.00 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 0.07 × 40.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Colorito |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828266477 |
Tuffy, sunđer za bijelu tablu, Possibilites
2.00 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.30 × 11.30 × 2.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Tuffy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828290267 |
Evia girl, šnalice, srce i duga, gliter, 3K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 8.20 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228567 |
Evia girl, šnalice, mašna, 3K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.10 × 8.20 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228543 |
Pop Cali, set za kaligrafiju, 7K
8.90 BAM| Brend | Professional |
|---|---|
| Licenca | Master |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |