Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Xpack, ranac, X130
19.40 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828160133 |
| Dimenzije | 45 x 32 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
Cosmo, ranac, ergo, Sunset only
66.99 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175991 |
| Dimenzije | 46 x 31 x 28 cm |
| Materijal | Poliester |
Maxx, ranac anatomski, Spider-Man, Spidey
86.50 BAM| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175830 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Maxx, ranac anatomski, Bone
71.50 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175762 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
7.00 BAM| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
SFC3052, mini štafelaj, drvo, crna
3.30 BAM| Brend | Professional |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828117823 |
Pop fashion, ranac, Black dot
45.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828109101 |
| Pol | Ženski |
XL3, pernica, Spider-Man, Thwip
20.50 BAM| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828101563 |
| Pol | Muški |