Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Rosett 10, ukrasna traka, 25mm, 3m, roze
3.90 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828039392 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 25mm x 3m |
| Materijal | Saten |
Fashion set, dnevnik sa ključem i hemijskom olovkom, jednorog
8.49 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059789 |
| Materijal | Sastav označen na pakovanju |
| Pol | Ženski |
Baleiro, nijeme karte za 6 razred, Evropa
2.60 BAM| Brend | Kengur |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
| Barkod | 8600828052506 |
Pop fashion, ranac, Cosmic girl
53.00 BAM| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828058942 |
| Pol | Ženski |
Rogers, uskršnja dekoracija, patuljak, roze, 41cm
22.00 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Patuljak |
| Barkod | 8600828057280 |
| Visina | 41cm |
Olimpia, kišobran, mali, plava, cvjetovi
39.50 BAM| Brend | Esprit |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Boja | Plava |
| Varijacija | Indigo plava |
| Barkod | 8600828048271 |
| Tip | Automatski |
| Prečnik | 95cm |
Speed, igračka, motor, miks
14.50 BAM| Brend | Statovac |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8600828023186 |
Speed, igračka, auto transformers na daljinsko upravljanje 29, miks
34.99 BAM| Brend | Statovac |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Aktuelni dizajn | Auto |
| Barkod | 8600828023063 |
Funny fear, dekoracija za noć vještica, LED, bundeva
16.40 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828033864 |
Fiesta cupy, čaša, Solid pink, 200ml, 8K
6.10 BAM| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
| Barkod | 5201184908907 |