Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Evia girl, šnalice, mašna i jednorog, 3K
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.50 × 7.10 × 1.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Evia girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228550 |
Ivy girl, gumice za kosu, leptir, miks, 13K
2.50 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.30 × 11.20 × 3.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Ivy girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228338 |
Anika girl, set rajf za kosu, leptir, 3K
4.90 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.20 × 13.50 × 3.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Anika girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228741 |
Die-cast, igračka, tepih staza sa setom vozila, miks
19.31 BAM| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Wai Trend, flašica za vodu, plastična, 550ml, miks, DW
17.11 BAM| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Ultra perfume, flomaster, mirišljav, 10K, Chupa Chups
5.60 BAM| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Chupa Chups |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |