Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Glow dark, narukvica, leptir, miks
3.21 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.30 × 6.70 × 1.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149848 |
Off road autobike, igračka, motociklista i motor, 3+ godina
11.50 BAM| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.00 × 18.90 × 19.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Off road autobike |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828235978 |
Bambini, gumena igračka, konzola, jednorog
5.41 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63.80 × 49.20 × 0.14 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Bambini |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828221100 |
Regle, lenjir, 30cm, metalni
2.00 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.20 × 3.80 × 0.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Regle |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828187666 |
Zircon, makaze, nerđajući čelik, roze-mint, Bloom
3.21 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.20 × 8.30 × 1.50 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Zircon |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283771 |
Zircon, makaze, nerđajući čelik, mint-zlatne, Mojito
3.21 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.20 × 8.20 × 1.50 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Zircon |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283788 |
Ispira, notes tvrdi povez, crna, 9×14, tačke, 96 lista
19.40 BAM| Težina | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.00 × 15.00 × 1.16 cm |
| Brend | Fabriano |
| Model | Ispira |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
| Barkod | 8001348221609 |
K-Block, kraft blok patern, natural, miks, 24K
2.90 BAM| Težina | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34.00 × 18.40 × 0.43 cm |
| Brend | Junior |
| Model | K-Block |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828248701 |
Crafty sticky, kraft dekoracija, stiker, duga, miks
2.40 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49.90 × 40.20 × 0.08 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Crafty sticky |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828250179 |
Modena, dječiji kofer, Football, 17 inch
32.50 BAM| Težina | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52.40 × 33.60 × 7.50 cm |
| Brend | Empire |
| Model | Modena |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828194473 |
Naomi lady, set lančić i par minđuša, srce
4.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.70 × 8.30 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Naomi lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225696 |
Toby exclussive, šolja, keramička, pink
9.70 BAM| Težina | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 12.50 × 10.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Toby exclussive |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828211279 |