Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prodavnica
Prikaz 2245–2256 od 4201 rezultataSorted by popularity
Tala, igračka, set slon, miks
12.69 BAM
Superstar mini, kišobran, cvijeće, kratki, 6 miks
17.00 BAM
| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34.00 × 19.50 × 0.87 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Superstar Mini |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736955 |
Superstar 50, kišobran, sa kružićima, kratki, 4 miks
17.00 BAM
| Težina | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.00 × 54.00 × 0.55 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Superstar 50 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736979 |
Superstar 40, kišobran, kapljice, ručni, 6 miks
17.00 BAM
| Težina | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30.00 × 0.83 × 27.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Superstar 40 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736917 |
Superstar 30, kišobran, leopard, kratki, 6 miks
17.00 BAM
| Težina | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30.00 × 60.00 × 0.38 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Superstar 30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736894 |
Superstar 20, kišobran, grad, kratki, 6 miks
16.50 BAM
| Težina | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.50 × 7.50 × 5.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Superstar 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736719 |
Superstar 120, kišobran, pastel, kratki, 6 miks
16.50 BAM
| Težina | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24.50 × 6.40 × 5.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Superstar 120 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184436 |
Superstar 10, kišobran, cvjetići, kratki, 4 miks
17.00 BAM
| Težina | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31.00 × 32.00 × 0.87 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Superstar 10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736696 |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
11.45 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |